Jdi na obsah Jdi na menu

Můj příběh

Mé poslání je

 Navracet do komunikace napojení a porozumění.
Prolnout světy racionálna a spirituality.
Propojit rozum a emoce.

lenka.jpg

Šamanka s dračí energií v srdci

Věčný snílek a tvůrce svého života. Miluji vyprávění příběhů, které píše život.

V příbězích se skrývají poselství a ponaučení. Moudrost šamanů, kteří nás mohou poučit o životě a lásce.

Šamanská cesta je fascinující. Stejně jako draci, co mě provází.

Skrze šamanskou cestu pomáhám lidem žít svůj ráj na Zemi a společně tvořit lepší svět.

img_6421.jpg

Proč telefonování se mnou?

Za 20 let jsem uskutečnila více než 60 tisíc telefonátů v pasivním i aktivním telemarketingu. 

Zaujmi v telefonu na první dobrou.

Zaujmout během pár vteřin je jediný způsob, jak si získat pozornost zákazníka.


Utržené telefonní sluchátko

lenka_hojerova.jpeg„Jsi komunikativní, usměvavá a týmová osobnost? Potřebuješ být v kontaktu s lidmi? Tak právě tobě držíme volnou židli telefonní operátorky našeho call centra.“

„To zní skvěle!“ pomyslela jsem si a odepsala na inzerát.

Posadili mě do malé místnosti, na stole ležel barevný leták s nabídkou tarifů a telefon: „Až zazvoní, hovor přijmi a vyřeš.“ klap a dveře se zabouchly. „To zvládneš, máš zkušenosti, příjemný hlas, umíš pohotově reagovat a improvizovat.“ uklidňovala jsem svou nervózní část.

Přijali mě! Po mateřské jsem se vrátila k práci na call centru. Radost mi vydržela několik měsíců. Prodeje mi začaly klesat, když jsem s nabídkou "výhodného" paušálu obvolávala klienty dobíjecích karet s malou útratou. Prodávat něco, čemu sama nevěřím mi nebylo vlastní.

Odešla jsem do jiného call centra. Stejný názor, že dobrý obchodník prodá všechno. Věřím tomu, že každý produkt či služba má svého zákazníka. Nezastávám však názor, že je vhodný pro všechny. Místo jsem opustila a hledala dál.

"Telekomunikační společnost přijme operátorku call centra pro vyřizování příchozích hovorů. Možnost práce na zkrácený úvazek." - "To vypadá dobře, skloubila bych práci s péčí o syna." řekla jsem si. Byly to 4 roky práce, která mě bavila. Plnila jsem prodeje, pracovala na zkrácený úvazek, ranní směny a občas víkendy. Dokud nezrušili výjimky. Třísměnný provoz pro mě jako matku samoživitelku nepřicházel v úvahu, dala jsem výpověď a opět se ocitla bez práce.

Cítila jsem potřebu něco změnit. Přemýšlela jsem, jak vybalancovat práci s rodinou. Hlavou mi zněla myšlenka: „Začni podnikat.“ Druhý hlas ve snaze překřičet první volal: „Jak chceš začít podnikat bez peněz? Z čeho příští měsíc zaplatíš složenky a hypotéku? V čem chceš podnikat?" 

Vesmír mi poslal do cesty kamaráda, který úspěšně podnikal v pojišťovnictví. Nadchlo mě to. Založila jsem si živnostenský list, zaplatila poplatek za registraci, prošla školením a začala. Stále mi chyběly peníze, což se projevilo i v obchodě, který se mi nedařil. Když totiž děláte obchod jen pro peníze, lidé to poznají a nejde to.

Vzala jsem k tomu místo asistentky v realitní kanceláři a vyzkoušela i makléřinu . Bojovala jsem na několika frontách a stále nepřicházela finanční nezávislost ani časová svoboda. Otevřela se přede mnou další příležitost v podobě spolupráce s agenturou v oblasti PR a marketingu.

Postupně jsem opustila pojišťovnu, realitku a začala se naplno věnovat PR, marketingu a telemarketingu. Uvědomila jsem si, co mě baví a co mi jde. Řekl mi to i jeden můj klient: „Dělejte to, v čem jste dobrá, volejte.“ Tak vznikl můj první vlastní projekt Volejte s úsměvem, kde své zkušenosti z telefonické komunikace předávám dál.

 

lenka_kamen.jpg

 

Transformace

 

Aneb zrození magické šamanky

Již moje babička byla kouzelná šamanka, která využívala svých schopností, aby nám skrze karty vyprávěla o čase, který nazýváme budoucnost. Milovala jsem ty chvíle, kdy vzala do rukou své karty a s napětím očekávala odpovědi. Večer, když se setmělo, sedávaly jsme s babičkou a mojí sestrou na balkoně a pozorovaly noční hvězdnou oblohu. Babiččin hlas, který nám vyprávěl o souhvězdích, mléčné dráze i nejjasněji zářící Večernici, byl stejně magický jako hvězdy samy.

Duchovno, mystika a to něco neuchopitelného mezi nebem a zemí mě fascinovalo odjakživa. Jednorožci, draci i čarodějové v pohádkách pro mě byli nádherné bytosti se závojem tajemna. Vyrostla jsem a začala řešit každodenní starosti. V tom shonu běžných dní jsem úplně zapomněla na tajemný svět kouzelných bytostí. Ony však nezapomněly na mně!

Přicházely za mnou a ve chvíli, kdy hrozilo nějaké nebezpečí, byla jsem schopna jejich hlasům naslouchat. Jednou, když bylo synovi asi 6 let, jsem v kuchyni připravovala oběd. Najednou, jako by mi někdo do hlavy poslal naléhavou myšlenku, ať se jdu za ním podívat. Vypnula jsem plotnu a spěchala do pokojíčku. Krve by se ve mně nedořezal. Syn vylezl na stůl, na všech čtyřech na něm klečel a vykláněl se z dokořán otevřeného okna. 

Naposledy mě můj anděl strážný upozornil před několika měsíci. Mám roční fenku Kailu, se kterou chodím několikrát denně ven. Bydlíme ve třetím patře, tak jezdíme výtahem. Jen co se otevřou jeho dveře, Kaila vylítne, jak se těší ven. Jednou, když jsme čekaly na výtah, mi hlavou proběhla myšlenka "Vždycky vystřelí, když se otevřou dveře, ale co kdyby tam ten výtah nebyl? Co kdyby nepřijel? Spadla by mi do výtahové šachty. Jak bych ji na těch kšírkách tahala ven?" Zacvakla jsem naviják a držela ji zkrátka. Otevřely se dveře výtahu a on nebyl na svém místě. Zastavil o půl metru níž. Ten den jsme šly po schodech a husí kůži mám ještě dnes.

Zanedlouho poté se mi ozval můj kamarád a šaman. Náhody neexistují a příležitosti, které mi vesmír posílá, již pevně chytám za pačesy, než zmizí v nenávratnu. Prošla jsem si svými prvními magickými rituály, kdy jsem se napojila na kouzelnou moc přírody. Objevila jsem, jak je úžasné otevřít své třetí oko. Neuvěřitelné okamžiky, které mi pomohly navrátit zpátky do mé síly. 

Šamanská cesta, po které kráčím ve své dračí síle, mi otevírá brány v životě. 

    ~~~

  • Čarokrásná šamanko,
  • co tančíš se stromy
  • a posloucháš kameny,
  • vítej mezi šamany!
  •  
  • :design:logofirms:1000000430:img_3218--1-.png