Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences
Jdi na obsah Jdi na menu

Proč já

article preview

Neptej se mne, jaká jsem a jaké je to kouzlo.
Zeptej se druhých, jaké jsou dopady mé energie.
Zářit, inspirovat a měnit svět může každý z nás.

"Bylo to dnes fascinující. Co pro mě bylo největším uvědoměním je to, že "mluvit" s přírodou se dá nejen slovy, ale i vůněmi, zvuky atd. Je toho mnohem víc, co nejsme schopni smysly vnímat, než toho, co schopni vnímat jsme. Magnetismus, polarizace světla, elektromagnetické vlnění (mimo viditelného světla), prakticky žádná pole nejsme schopni vidět, magnetické pole apod. Nenapadlo mě, že bych měl přinést nějaký dar “přírodě". Bral jsem ji jako přirozenost, která tu je s námi, ale i ona má emoce a pocity. S přírodou se můžeme podělit o své bolesti, radosti, strachy i úspěchy."

Petr S. - Programátor (účastník transformačního tréninku)


img_2071.jpg"Máš super energy, hezky jsi mě přivítala, za to jsem Ti vděčná a za to Ti také děkuji. Jsem na rozcestí a hledám se, jsem ráda za takové duše. Jdu dál a nechci se brzdit lidským egem. Tak super. Máš draka na krku, ale vlastně sama jsi takový, jen naskočit. Byla to jízda. Myslím, že máš v sobě něco magického, přitahujícího, návykového."

Michaela Č. - Biorezonance


img_2048.png"Lenka prostě ví, co dělá! Od přemýšlení o cílovce, přes argumentaci až po otázky a odpovědi. Je to profík, kterému můžete s klidem svěřit úkol, na kterém vám záleží. Spolupracuje se mi s ní skvěle a oceňuji jak vstřícnost, tak komunikaci a pečlivost. Když někoho na téma "jak efektivně volat", tak je to Lenka Hojerová."

Radek Karban - Kouč, mentor a transformátor


img_2049.png"Na základě několikaleté spolupráce mohu paní Hojerovou vřele doporučit! Příjemná, spolehlivá!"

 

Ing. Milan Hruška - Obchodní ředitel BERGHOF


img_2052.png"Na základě doporučení jsme v září 2016 navázali spolupráci s Lenkou Hojerovou v oblasti telemarketingu a jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s profesionálem ve svém oboru. Oceňujeme její příjemné vystupování, loajalitu ke společnosti a výborné komunikační schopnosti."

Ing. Zdeněk Špelina - Majitel AppliCon IT


img_2051.png"Společnost MYR Communication spolupracovala s Lenkou Hojerovou od dubna 2014 na různých PR projektech. Lenka je velmi kreativní, optimistická a komunikativní žena, která inspiruje a motivuje tým k dosažení co nejlepších výsledků. Její profesionální zaměření na spokojenost klientů a neuvěřitelná loajalita byly velkým přínosem. Lenka je člověk, který cítí odpovědnost za společnost tak, jak to dělají jen majitelé."

Ing. Miroslav Fribert - Majitel MYR Communication


img_2054.png"V rámci růstu naší společnosti jsme začátkem roku 2017 hledali schopnou posilu, která by formou telemarketingu získávala nové obchodní příležitosti. Na Lence nás nejvíce zaujaly její dosavadní zkušenosti, pohotové komunikační dovednosti a sympatické vystupování. Její profesionální jednání a vynikající schopnosti v komunikaci s klienty se pro nás staly velkým přínosem."

Ing. František Groh, Ph.D. - Majitel AUDRA


Dále hráli:

Digitální strážce, ITeuro, Infor a další...

img_2060.jpg

Přihlášení

Mail list


Statistiky

Online: 1
Celkem: 1681
Měsíc: 729
Den: 26