Jdi na obsah Jdi na menu

Magická Filipojakubská noc | Výklad karet 29.4. - 5.5.2024

29. 4. 2024
article preview

Čarokrásný den a vítej. Dračí Šamanka ti na křídlech průvodců z vyšších dimenzí přináší poselství skrze své magické karty.

Jejich poselství ti odhalí odpovědi na otázky a možný směr k řešení situací, které ve svém životě zažíváš.

Cesta a rozhodnutí, kudy se vydat, je však zcela na tobě. Ať tvé kroky vede velký Duch tou nejlepší cestou právě pro tebe. Tak se staň!

VÝKLADY PRO TVÉ BOŽÍ JÁ

Nechť ti toto video přinese motivaci, afirmaci, inspiraci nebo myšlenku, která z tvého podvědomí vyžene zlé duchy, démony a stíny. Myšlenku, která s tebou rezonuje, si několikrát nahlas opakuj. Obsaď své podvědomí svými myšlenkami, aby nezbylo místo pro cizí. Tvé podvědomí rozhoduje o tvé budoucnosti. Pokud ale potřebuješ něco silnějšího, tak čti dál nebo si objednej osobní výklad karet: VÝKLAD KARET TADY A TEĎ.

TŘI ŠAMANSKÉ RITUÁLY

Od dávných věků lidé věděli, že je důležité mít svého šamana. Mohu tě provést rituály pro sjednocení síly těla, mysli a duše. Tvá šamanská síla čeká, až ji objevíš. Všichni okolo tebe to poznají. Co když budu první člověk, který tě pochopí? Co když ti významně přispějí k řešení tvých dnešních problémů? Co když jsem tvá šamanka, která odhalí cestu k řešení? Tvá šamanská síla na tebe čeká zde: TVÁ ŠAMANSKÁ SÍLA. 

PS: Do půlnoci 30.4.2024 než shoří poslední čarodějnice na hranici platí na všechny mé výklady karet sleva 30 %. Sleva platí také na čínské horoskopy včetně partnerského v měsíci dubnu, který je zasvěcen magii a čarodějnicím. JÍT DO ESHOPU.

S láskou a vírou v dobro
Lenka, dračí Šamanka
Provázím bytosti do síly a moudrosti

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Statistiky

Online: 4
Celkem: 21236
Měsíc: 2046
Den: 81