Jdi na obsah Jdi na menu

Zrození magické Šamanky

Již moje babička byla kouzelná šamanka, která využívala svých schopností, aby nám skrze karty vyprávěla o čase, který nazýváme budoucnost. Milovala jsem ty chvíle, kdy vzala do rukou svůj balíček vykládacích karet a s napětím očekávala odpovědi. Večer, když se setmělo, sedávaly jsme s babičkou a mojí sestrou na balkoně a pozorovaly noční hvězdnou oblohu. Babiččin hlas, který nám vyprávěl o souhvězdích, mléčné dráze i nejjasněji zářící Večernici, byl stejně magický jako hvězdy samy.

Duchovno, mystika a to něco neuchopitelného mezi nebem a zemí mě fascinovalo odjakživa. Jednorožci, draci i čarodějové v pohádkách pro mě byli nádherné bytosti se závojem tajemna. Vyrostla jsem a začala řešit každodenní starosti. V tom shonu běžných dní jsem úplně zapomněla na tajemný svět kouzelných bytostí. Ony však nezapomněly na mně!

Přicházely za mnou a ve chvíli, kdy hrozilo nějaké nebezpečí, byla jsem schopna jejich hlasům naslouchat. Jednou, když bylo synovi asi 6 let, jsem v kuchyni připravovala oběd. Najednou, jako by mi někdo do hlavy poslal naléhavou myšlenku, ať se jdu za ním podívat. Vypnula jsem plotnu a spěchala do pokojíčku. Krve by se ve mně nedořezal. Syn vylezl na stůl, na všech čtyřech na něm klečel a vykláněl se z dokořán otevřeného okna!!

lenka_kamen.jpg

Jednou mě můj anděl strážný upozornil na nebezpečí při čekání na výtah. Mám úžasnou čtyřnohou průvodkyni, černou fenečku Kailu, se kterou chodím několikrát denně ven. Bydlíme ve třetím patře, tak jezdíme výtahem. Jen co se otevřou jeho dveře, Kaila vylítne, jak se těší ven. Jednou, když jsme čekaly na výtah, mi hlavou proběhla myšlenka "Vždycky vystřelí, když se otevřou dveře, ale co kdyby tam ten výtah nebyl? Co kdyby nepřijel? Spadla by mi do výtahové šachty. Jak bych ji na těch kšírkách tahala ven?" Zacvakla jsem naviják vodítka a držela ji zkrátka. Přijel výtah, otevřely se jeho dveře a on nebyl na svém místě. Zastavil o půl metru níž! Ten den jsme šly po schodech. Při vzpomínce na tento zážitek mám husí kůži ještě dnes. 

Zanedlouho poté se mi ozval můj kamarád a šaman. Náhody neexistují a příležitosti, které mi vesmír posílá, již pevně chytám za pačesy, než zmizí v nenávratnu. Prošla jsem si svými prvními magickými rituály, kdy jsem se napojila na kouzelnou moc přírody. Objevila jsem, jak je úžasné otevřít své třetí oko. Neuvěřitelné okamžiky, které mi pomohly navrátit se zpátky do mé síly. 

Šamanská cesta, po které kráčím ve své dračí síle, mi otevírá brány v životě. Postavila jsem se pevně do své vnitřní síly, otevřela se skryté moudrosti a rozzářila své světlo. Více jsem se napojila na svou intuici a začaly se mi zdát věštecké sny. Zbavila jsem se limitujících přesvědčení, strachů a objevila životní poslání své duše. Začala jsem si všímat znamení a uvěřila, že magie funguje a existuje svět za hmotnou realitou. Potkala jsem životní lásku, spřízněnou duši, která nejdříve přišla do mých snů a později i do skutečného života.

"Čarokrásná šamanko, 
co tančíš se stromy
a posloucháš kameny,
vítej mezi šamany."


img_3531.jpg

lenka_hojerova.jpeg

Proč telefonování se mnou?

Za 20 let jsem uskutečnila více než 70 tisíc telefonátů v pasivním i aktivním telemarketingu.

Zaujmout během pár vteřin je jediný způsob, jak si získat pozornost zákazníka.

V nadupaném online kurzu Volejte s úsměvem sdílím své know-how z praxe. Komunikace je základem všech vztahů v našich životech. Bez komunikace není vztah. Bez telefonátu není s kým jít na schůzku, ať již pracovní či osobní. 

Cena za nalezenou sílu hlasu v telefonu je k nezaplacení. Kouzelnou hru se slovy si přičaruj zde: Telefonická komunikace

"Volejte s úsměvem, je v telefonu slyšet." ~ Lenka Hojerová

 

Proč se mnou spolupracují? 

"Bylo to dnes fascinující. Největším uvědoměním pro mě bylo, že mluvit s přírodou lze nejen slovy, ale i vůněmi, zvuky... Je toho mnohem víc, co nejsme schopni smysly vnímat, než toho, co schopni vnímat jsme. Magnetismus, polarizace světla, elektromagnetické vlnění (mimo viditelného světla), prakticky žádná pole nejsme schopni vidět, magnetické pole apod. Nenapadlo mě, že bych měl přinést dar přírodě. Bral jsem ji jako přirozenost, která tu je s námi, ale i ona má své emoce a pocity. Můžeme se s ní podělit o své bolesti, radosti, strachy i úspěchy."

Petr S. - programátor (účastník transformačního tréninku)

 

img_2048.png"Lenka prostě ví, co dělá! Od přemýšlení o cílovce, přes argumentaci až po otázky a odpovědi. Je to profík, kterému můžete s klidem svěřit úkol, na kterém vám záleží. Spolupracuje se mi s ní skvěle a oceňuji jak vstřícnost, tak komunikaci a pečlivost. Když někoho na téma "jak efektivně volat", tak je to Lenka Hojerová."

Radek Karban - Kouč, mentor a transformátor

 

 

img_2051.png"Společnost MYR Communication spolupracovala s Lenkou Hojerovou od dubna 2014 na různých PR projektech. Lenka je velmi kreativní, optimistická a komunikativní žena, která inspiruje a motivuje tým k dosažení co nejlepších výsledků. Její profesionální zaměření na spokojenost klientů a neuvěřitelná loajalita byly velkým přínosem. Lenka je člověk, který cítí odpovědnost za společnost tak, jak to dělají jen majitelé."

Ing. Miroslav Fribert - Majitel MYR Communication

 

img_2054.png"V rámci růstu naší společnosti jsme začátkem roku 2017 hledali schopnou posilu, která by formou telemarketingu získávala nové obchodní příležitosti. Na Lence nás nejvíce zaujaly její dosavadní zkušenosti, pohotové komunikační dovednosti a sympatické vystupování. Její profesionální jednání, vynikající schopnosti v komunikaci s klienty a skvělé výsledky v akvizicích se pro nás staly velkým přínosem."

Ing. František Groh, Ph.D. - Majitel AUDRA

 

img_2052.png"Na základě doporučení jsme v září 2016 navázali spolupráci s Lenkou Hojerovou v oblasti telemarketingu a jsme velmi potěšeni, že můžeme spolupracovat s profesionálem ve svém oboru. Oceňujeme její příjemné vystupování, loajalitu ke společnosti, pečlivost a komunikační dovednosti."

Ing. Zdeněk Špelina - Majitel AppliCon IT

 

Dále hráli: 

Digitální strážce, ITeuro, Infor, BERGHOF, Reality IQ, YeahCoach a další...

Statistiky

Online: 1
Celkem: 21230
Měsíc: 2043
Den: 77