Jdi na obsah Jdi na menu

Telefonování

Strach z telefonování!?

Patříš mezi ty, kteří neradi telefonují? Pak neodcházej a čti dál. Uklidním tě, že v tom nejsi sám/sama. Mnoho obchodníků cítí k telefonování odpor a bere ho jako nutné zlo. Telefonování odkládají, vyhýbají se mu a nemají ho rádi. Pro hodně lidí je telefonování strašák. Bojí se, když mají zvednout telefon, vytočit číslo a s někým mluvit. 

Nechuť k telefonování pramení ze strachu. Mají strach z odmítnutí, strach z chyb, ze selhání, z neúspěchu nebo že nejsou dost dobří. Co když ti teď povím, že odbourat strach a začít volat s úsměvem a úspěchem je jednodušší, než si většina lidí myslí? 

Kouzelná hra se slovy

Zaujmout v telefonu během pár vteřin je jediný způsob, jak si získat pozornost zákazníka a zůstat "na drátě". Telefonování není rozbíjení atomu, ale kouzelná hra se slovy a navazování vztahu.

  • Metoda V-Z-T-A-H ti odhalí detailní kroky k napsání sexy svůdného call skriptu, který tě provede od magického pozdravu až po úspěšné zakončení celého telefonátu. 
  • Pravidlo PAN ti odhalí jednoduché tajemství mezi obecným popisem, obecným využitím a sexy užitkem naplňujícím potřeby zákazníka. 
  • Princip řešení námitek společně s asertivními technikami ti lépe pomůže zpracovat "problémový" hovor a zvládnout námitky zákazníka.

Co získáš?

  • Naučíš se kouzlit se slovy a napsat si sexy svůdný call skript, kterému většina zákazníků neodolá.
  • Strach z telefonování tě přestane brzdit a zvítězí tvá vnitřní síla a odvaha.
  • Budeš umět zaujmout, vzbudit zvědavost a získat si pozornost.
  • Námitky zvládneš zpracovat levou zadní a vždy správně reagovat.
  • O několik procent zvýšíš úspěšnost svých telefonátů a budeš více svůj.
  • Své cenné kontakty přestaneš ztrácet a vytěžíš je na maximum.
  • Ovládneš kouzlo nejúspěšnějších obchodníků.

Otázka za milion

Když zvýšíš úspěšnost svých telefonátů o 10, 20 nebo dokonce 50 % a navýšíš uzavřené obchody o 10, 20 či 30 %, jakou hodnotu pro tebe tento kurz má? Je magická cena dostatečně vysoká za to, co získáš? 

Vyber si variantu sobě na míru

s--amanka---30.pngChci nadupanej online kurz Volejte s úsměvem za magickou cenu.

PS: VIP varianta níže v sobě zahrnuje 3 hodiny konzultace s přesahem do šamanské síly. Konzultaci si můžeš přikoupit i později samostatně. Těším se uvnitř kurzu na nové magické obchodníky. 

Cena 999 Kč

 

s--amanka---44.pngZasloužím si jen to nejlepší. Chci online kurz Volejte s úsměvem s VIP osobní péčí v rámci 3 hodin konzultace šamanského telefonování.

Přesah do šamanské síly, kdy nejen navracíme do komunikace napojení a porozumění, ale vracíme se zpátky do své vnitřní síly a moudrosti.

Cena 3.500 Kč

 

s--amanka---43.png

Máte ve svém týmu obchodníky, kteří ke své práci potřebují telefonovat? 

Obchodník po telefonu je většinou první člověk, který reprezentuje vaši firmu u zákazníka. Může buď odradit, neurazit nebo magicky okouzlit. Jakou esenci chcete v zákazníkovi po telefonátu zanechat?

Cena 20.000 Kč

"Volejte s úsměvem, je v telefonu slyšet." ~ Lenka Hojerová

Statistiky

Online: 1
Celkem: 19596
Měsíc: 2237
Den: 66