Jdi na obsah Jdi na menu

Blog

lenka1.jpg

Z dračího pera

Nechť ti tyto řádky a příběhy přinesou inspiraci na tvé cestě. Přijmi poselství z jiných světů od astrálních průvodců skrze videa s výkladem karet. A pamatuj, že vše, co hledáš, již dávno v sobě máš. Svou vnitřní sílu, krásu i moudrost. Stačí objevit své poklady, které střeží draci, a navrátit se zpátky do své síly.

Lenka, dračí Šamanka

Provázím bytosti do síly a moudrosti. Navracím do komunikace napojení a porozumění. Propojuji světy racionálna a spirituality.

"Objev svou skrytou vnitřní sílu a vezmi si ji zpět!"

 

Příspěvky

Nezvaný host

Znamení na své cestě potkáváme každý den, jen jim často nevěnujeme pozornost. Jak se otevřít poselstvím, která k nám z jiných světů přicházejí? 

Přečíst | Komentářů: 0

Jaké zvíře doprovodilo Šamanku do její síly?

Dívalo se na mě úžasné modré oko zvířete a já toužila vědět, co je to za zvíře. Hleděla jsem do kamene třetím okem a spatřila křídla...

Přečíst | Komentářů: 0

Kam šamanku vedly další kroky?

Jaké magické okamžiky jsem zažívala na své cestě po prvních mocných rituálech? Pocity štěstí můžeme nalézat ve zdánlivě obyčejných věcech ve chvíli, kdy jsme schopni nazírat na ně jako na neobyčejné. Jaké štěstí mě potkalo na mé cestě? 

Přečíst | Komentářů: 0

A jak to bylo dál po zrození šamanky?

Co se událo pár dní po mých prvních magických rituálech? Otevřela mi šamanská cesta nové brány v životě? 

Přečíst | Komentářů: 0

Můj vyhraný boj nad únavou

Někdy je dobré naslouchat svému tělu a dopřát si odpočinek. Občas je potřeba dobít vybité baterky a nastartovat se pořádným životabudičem. Co mi pomohlo vyhrát boj nad příšernou únavou se dozvíš v příběhu ze života šamanky. 

Přečíst | Komentářů: 0

Zrození magické šamanky

Kouzelná moc přírody a naše neomezená vnitřní síla je dostupná každému z nás. Poslechni si příběh o zrození šamanky a nahlédni za oponu šamanské cesty, která tě navrátí zpět do tvé síly.

 
Přečíst | Komentářů: 0

5 nejčastějších chyb v telefonické komunikaci

Jakých pět nejčastějších chyb dělají obchodníci v telefonu a proč se jim vyhnout? 

Přečíst | Komentářů: 0

Jak v telefonu zaujmout během pár vteřin?

Dobrý dojem člověk může udělat jen jednou. Při osobním setkání máte o něco málo času navíc zaujmout. U telefonátu je to pouhých pár vteřin, kdy se rozhoduje o tom, zda hovor bude pokračovat, nebo skončí. Jak zaujmout a zůstat na drátě? 

Přečíst | Komentářů: 0

Jak jsem byla na síti za blbce

Většinou se na sociálních sítích prezentujeme z té lepší stránky. Jak nám všechno vychází, funguje, šlape a máme se úžasně. Ale život není peříčko a sdílet i své přešlapy je lidské. 

Přečíst | Komentářů: 0

Ztrácíte zákazníka v hovoru?

Zaujmout během pár vteřin je jediný způsob, jak si získat pozornost zákazníka. Pokud ji nezískáš, zákazníka ztrácíš. Jak to ale udělat a zaujmout během pár vteřin? Podělím se o tip, který funguje. 

Přečíst | Komentářů: 0


Statistiky

Online: 1
Celkem: 17228
Měsíc: 1701
Den: 46