Jdi na obsah Jdi na menu

Blog

lenka1.jpg

Z dračího pera

Nechť ti tyto řádky a příběhy přinesou inspiraci na tvé cestě. Přijmi poselství z jiných světů od astrálních průvodců skrze videa s výkladem karet. A pamatuj, že vše, co hledáš, již dávno v sobě máš. Svou vnitřní sílu, krásu i moudrost. Stačí objevit své poklady, které střeží draci, a navrátit se zpátky do své síly.

Lenka, dračí Šamanka

Provázím bytosti do síly a moudrosti. Navracím do komunikace napojení a porozumění. Propojuji světy racionálna a spirituality.

"Objev svou skrytou vnitřní sílu a vezmi si ji zpět!"

 

Příspěvky

Země Titánů

Titáni byli prvotními vládci světa a zemi, kterou nyní obývají, máš na dosah i ty. Přečti si příběh a nech se na křídlech obra odnést do nového světa, kde je svět zase v pořádku. 

Přečíst | Komentářů: 0

Strach – ten věčný strašák v mysli

Máš strach zvednout sluchátko a telefonovat? Kde se bere ten strach, jak s ním pracovat a zbavit se ho, pokud Ti neslouží? 

Přečíst | Komentářů: 0

Tajemná návštěva z jiné dimenze

Zázraky se dějí těm, kteří na ně věří. Příběh podle skutečných událostí v magický den 8.8., kdy byla Lví brána otevřená dokořán. 

Přečíst | Komentářů: 0

Šamanská cesta za magií

Nahlédni za tajemnou oponu a přijmi pozvání na šamanskou cestu, která tě skrze magické rituály povede do tvé vnitřní síly. 

Přečíst | Komentářů: 0

Zapomenutý tajemný svět

Některé věci logikou nevysvětlíš. To ale neznamená, že to neexistuje. Ty můžeš na tajemný svět zapomenout, on nezapomene na Tebe.

Přečíst | Komentářů: 0

Jak šamanka ke zlaté šelmě přišla

Je krásné snít a ještě krásnější si své sny plnit. Přečti si příběh, jak jsem si splnila dětský sen o čtyřnohém parťákovi. 

Přečíst | Komentářů: 0

Strachy jsou jen v hlavě

Strach občas zachvátí každého z nás. Před čím nás ve skutečnosti varuje a jak se mu postavit? Přečti si příběh, jak jsem svůj strach zpracovala já. 

Přečíst | Komentářů: 0

Nezvaný host

Znamení na své cestě potkáváme každý den, jen jim často nevěnujeme pozornost. Jak se otevřít poselstvím, která k nám z jiných světů přicházejí? 

Přečíst | Komentářů: 0

Jaké zvíře doprovodilo Šamanku do její síly?

Dívalo se na mě úžasné modré oko zvířete a já toužila vědět, co je to za zvíře. Hleděla jsem do kamene třetím okem a spatřila křídla...

Přečíst | Komentářů: 0

Kam šamanku vedly další kroky?

Jaké magické okamžiky jsem zažívala na své cestě po prvních mocných rituálech? Pocity štěstí můžeme nalézat ve zdánlivě obyčejných věcech ve chvíli, kdy jsme schopni nazírat na ně jako na neobyčejné. Jaké štěstí mě potkalo na mé cestě? 

Přečíst | Komentářů: 0


Statistiky

Online: 1
Celkem: 22892
Měsíc: 2058
Den: 69